مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شکلات , تافی و پودر کاکائو>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

صادرات شکلات به عراق و سایر کشور های عربی

آنچه در این مقاله میخوانید...

خریدار عمده شکلات برای صادراتکشورهای عربی علاقه مند به واردات شکلات ایرانیشرکت صادر کننده شکلات به عراققیمت انواع شکلات صادراتی در بازار تهران

تلاش های بی شمار ترکیه در بازار عراق، باعث شده تا بازار محصولاتش را در این کشور افزایش و گسترش بدهد؛ همچنین صادرات شکلات به عراق از این راه صورت گیرد. ازاین رو ایران در سال ۱۳۹۵ توانست به نسبت سال قبل بهتر و موفق تر عمل کند.

کشور افغانستان از نظر تولید کننده محصولات غذایی دومین هدف صادراتی به شمار می آید. افغان ها به دلیل زندگی کردن به عنوان مهاجر در ایران و آشنایی با محصولات غذایی که در این کشور کسب کردند، بازار کاریشان در زمینه ی محصولات غذایی بازاری بکری به حساب می آید.

کشور پاکستان، از نظر شکلات صادراتی، بیسکوییت و همچمین صادرات شیرینی سومین کشور محسوب می شود. کشور پاکستان به نسبت دو کشور دیگر، کشور صنعتی تر و دارای ثبات سیاسی بیشتری محسوب می شود.

صادرات شکلات به عراق و سایر کشور های عربی

خریدار عمده شکلات برای صادرات

خریدار عمده شکلات برای صادراتکشور روسیه یکی از بهترین شرکت صادرات شکلات ایرانی را دارا می باشد و به دلیل اینکه بزرگترین کشور دنیاست یکی از بهترین بازارهای بسیار خوب در این زمینه محسوب می شود. 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شکلات , تافی و پودر کاکائو>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

شکلات در ایران به دلیل طعم های متفاوت و بسته بندی های مختلف باعث شده که صادر کننده این خوراکیه خوشمزه به دیگر کشور های همسایه باشد.

کشورهای عربی علاقه مند به واردات شکلات ایرانی

کشورهای عربی علاقه مند به واردات شکلات ایرانییکی از امن ترین کشورها از نظر سرمایه گذاری در این زمینه کشور های عربی به ویژه عمان است؛ که بالاترین رتبه را در این زمینه برای خودش ثبت کرده است. کشور عمان بازار مفیدی برای محصولات ایرانی محسوب می شود.

شکلات در ایران به دلیل بسته بندی های متنوع و طعم های خوشمزه و متفاوت باعث شده که در دل کشورهای عربی خود را جای دهد و آن ها علاقه مند به خرید این محصول از ایران باشند.

شرکت صادر کننده شکلات به عراق

شرکت صادر کننده شکلات به عراقصنعت شکلات، شیرینی و بیسکوییت از آن دسته از صنعت غذایی هستند که به بازارهای صادراتی نیازمند می باشند. پس از این رو باید بیشتر به فکر گسترش بازاهای صادراتی در این زمینه باشیم و تلاش های زیادتری صورت گیرد.

همانطور که در توضیحات قبل تر عنوان کردم که کشور عراق از نظر  هدف صادرات محصولات غذایی رتبه اول را دارد که در مجموع ۲۴۶‌میلیون دلار انواع شکلات، شیرینی و بیسکوییت در سال ۱۳۹۴ به این بازار صادار شده است. از این رو کشور عراق مقصد اول محصولات صادراتی ایران به حساب می آید.

قیمت انواع شکلات صادراتی در بازار تهران

قیمت انواع شکلات صادراتی در بازار تهرانآمارها نشان می دهد که کشور ایران در همین هشت ماهه اخیر حدود ۳۱۴ هزار تن محصولاتی در گروه شیرینی و شکلات که ارزش حدود ۴۴۰ میلیون دلار داشته را به کشور هایی همچون: عراق، افغانستان، پاکستان، آذربایجان و ساحل عاج صادر کرده است. که این آمارها خبر از قیمت شکلات صادراتی و شیرینی صادراتی را می دهد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شکلات , تافی و پودر کاکائو>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<