مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شکلات , تافی و پودر کاکائو>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

بازار خرید شکلات باراکا باکیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

خرید شکلات باراکاتاریخچه شکلات در اروپاخرید شکلات باراکاتوسعه شکلات و بازار مصرف جهانیخرید شکلات باراکاوضعیت بازار فروش و خرید شکلات باراکا در ایران
خرید شکلات باراکا

بازار خرید شکلات باراکا در ایران چگونه است؟ بزرگ ترین تولید کنندگان شکلات در ایران چه کمپانی هایی هستند؟ یک شکلات باکیفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در این مقاله به این پرسش های شما پاسخ خواهیم داد.
شکلات یکی از پر طرفداران ترین تنقلات در عصر حال حاضر به حساب می آید. این ماده غذایی که حاوی مواد با ارزش زیادی بوده، به طور کلی از شیر، کاکائو و شکر تهیه می شود.

خرید شکلات باراکا

تاریخچه شکلات در اروپا

کریستف کلمب به همراه پسرش احتمالا اولین اروپاییانی بودند که شکلات را کشف و ان را با مردمان این قاره اشنا کردند.
تاریخچه کشف شکلات در اروپا به این گونه بوده که در یکی از سفر هایی که کریستف به همراه پسرش داشت، قایقی پیدا می کنند که دانه کاکائو و شکلات یکی از بار های آن قایق بوده اند.
رفته رفته با گسترش تفکر عموم و کمک برخی مذهبیان اروپایی شکلات شکل گسترده تری از بازار مصرف را به خود گرفته و با گذشت زمان به یکی از معروف ترین مواد غذایی ان دوران به حساب آمد.
جالب است که بدانید به دلیل کم بودن این ماده غذایی، در آن زمان تنها ثروتمندان و پولداران اروپایی می توانستند از شکلات استفاده کنند.
در آن زمان به دلیل نبود کارخانه های پیشرفته، به صورت دستی هنگام مصرف مقداری شکر به شکلات اضافه کرده و میل می کردند. زیرا خود شکلات مزه بسیار تلخی دارد.

خرید شکلات باراکا

توسعه شکلات و بازار مصرف جهانی

در زمان های 1700 تا 1800 میلادی، هلندی ها اولین کسانی بودند که روشی پیشرفته برای ساخت یک شکلات باکیفیت اختراع کرده بودند.
در آن زمان با روش هایی تخصصی چربی دانه شکلات را استخراج کرده و کره شکلات را بدست می اوردند. از باقی مانده دانه کاکائو نیز پودر کاکائو بدست می آمد.
سپس با روش هایی شکلات را قلیایی کرده و مزه تلخی آن را کاهش می دادند.

خرید شکلات باراکا

وضعیت بازار فروش و خرید شکلات باراکا در ایران

سابقه مصرف شکلات در ایران نیز همانند دیگر کشور ها به زمان های خیلی دور بر نمی گردد. در سال 1324 اولین کارخانه شکلات سازی افتتاح گردید.
این کارخانه ابتدا در شهر تبریز توسط برادران یک خانواده تاسیس گردید. اولین شکلات های ایرانی با نام شکلات برادر به بازار عرضه می شده که تنها به عنوان تافی و آب نبات به روش می رسید.
رفته رفته با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، انواع مختلف کارخانه ها و شکلات ها به وجود آمده است. به گونه ای که امروزه شاهد تولید انواع شکلات های خوشمزه در بازار هستیم.
شکلات باراکا نیز یکی از همین برند های معتبر بوده که امروز یکی از با کیفیت ترین شکلات های روز را وارد بازار می کند.
نمایندگی حال حاضر باکیفیت ترین شکلات های باراکا را در سبد خرید خود داشته لذا خریداران این محصول جهت خرید شکلات باراکا می توانند با این نمایندگی ارتباط بگیرند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شکلات , تافی و پودر کاکائو>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<